Hakkımızda

8-958-wp-mural

LBtec Kimya 1994 yılında kurulan dünyadaki kimyasal üretim ve dağıtımı hususunda başarılı pazar liderlerinden biri olan Idensol Grubun bir üyesidir. Şirketimiz, spesifik segmentler için ürün ve hizmetlerin pazarına erişimini kolaylaştırarak hem kimyasal üreticileri hem de tüketicileri için karmaşık yapıda olan tedarik zincirini yönetir. Küresel ağını olağanüstü bir yerel işletme yapısı ile müşterilerine eriştirmektedir.

Şirketimizin Genel Müdürlüğü iki kıtanın stratejik bir nokta ile birleştiği İstanbulda yer almaktadır. 6000 m2 lik üretim tesisleri ve depo sahası ise anadolu yakasında Dudullu Organize Sanayi bölgesinde hizmet vermektedir. Şirketimizin üretim ve ticaret prosedürleri ISO 9001:2008 ile sertifikalanmıştır ve 14001:2015 için çalışmalarımız devam etmektedir. Bunun yanısıra inovasyon merkezimiz 14 kişilik ekibi ile ileri araç ve ekipmanlar geliştirerek müşterilerimize mevcut kimyasal kalitesini koruyarak yeni teknoloji ürünler geliştirmektedir.

12_600

LBtec Kimya ‘Hizmet Odaklı’ organizasyonu alanında uzman kimya mühendisleri, çevre mühendisleri ve makine mühendislerinin ortak çalışması ile  her bir müşterisinin talep ve ihtiyaçlarını en mükemmel şekilde karşılamaktadır  ve bu sebeple;

– Endüstrilerdeki işletme servisleri ile ilgili problemler üzerine çalışmalar yapar ve çözümler bulur.

– Tesislerin korunması ve proseslerdeki verimliliği göz önünde bulundurarak, çevre korunmasını ve güvenliğini de temin edebilecek en iyi performansta teknoloji güncelleştirmelerini yapar.

– Endüstriyel üretim prosesleri için uygun ürün seçimi ve uygulama yöntemlerine yönlendirir.

LBtec Kimya 24 farklı ülke’de 120’yi aşkın noktada kurduğu küresel ağıyla distribütörleri ve çalışanları da dahil olmak üzere toplamda 1200’ü aşkın kişilik iş gücü ile mevcut iş hacmini sarf kimyasal distribütörlüğünün çok daha ötesine taşımaktadır. LBtec Kimya:

– Kimyasal üreticileri ile kimyasal tüketicilerini katma değer ekleyerek birleştiren bir ortak bir nokta oluşturur.

– Çok farklı ülkelerde uzun yıllara dayanan satış ve pazarlama tecrübesine sahiptir

– İşlerini bölgesel olarak yönetmektedir, Avrupa, Afrika ve Orta Doğuda mevcut market yönetim pozisyonunun korurken  yerel marketlerde ise sürekli olarak genişlemektedir.

– Tüm endüstri ve işletmelerde yapılan çalışmalarda Güvenlik Standartlarına uyarak ’Güvenlik Önce Gelir’ ilkesine uygun hareket etmektedir.

 LBTEC

Kimyasal Ortağınız

 


Kategoriler